خرید گلدان آویز در اصفهان

خرید گلدان آویز در اصفهان

خرید گلدان آویز در اصفهان در مجموعه گلسارپلاست انواع گلدان پلاستیکی با مواد اولیه و درجه یک تولید می شود. گلدان های پلاستیکی مجموعه گلسارپلاست توسط بروز ترین و جدیدترین دستگاهها با قالب های جدید ساخته می شوند. 

 گلدان آویز از آن دسته از کالاهایی است که جنبه تزیینی و کاربردی را با هم داشته و می توانید اگر علاقمند به گل و گلدان هستید از این وسیله برای تزیین در خانه خود استفاده کنید.

خرید گلدان آویز در اصفهان :

حتما شما هم به داشتن گلخانه ای سرسبز و شاد در آشپزخانه خود فکر کرده اید اما به دلیل محدودیت فضا اقدامی در این زمینه انجام نداده اید. بعضی آشپزخانه ها به حدی کوچکند که حتی یک فضای خالی در شلف و قفسه برای قرار دادن گلدان نیز پیدا نمی شود، در چنین شرایطی گلدان های آویزان به کمک تان خواهد آمد. جنس این گلدان ها از سرامیک ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. این گلدان مخزنی مهندسی شده و بسیار جالب دارد که به آرامی و کم کم آب را به گیاه می رساند، همچنین پنل قرار گرفته درون گلدان نیز خاک را محکم سرجایش نگه می دارد.

انواع مختلف گلدان آویز :

گلدان آویز در دو نوع مختلف سقفی و دیواری است که این آویز با طرح موج که بصورت دست بافت است سقفی بوده و می توانید با یک قلاب به سقف آویزان کنید و از آویزان کردن گلدان های خود لذت ببرید.جهت خرید گلدان آویز در اصفهان با شماره تلفن 09133328032 تماس بگیرید یا با مراجعه حضوری محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

گل و گیاهان همیشه نماد سرزندگی و حیات بوده اند اما امروزه متاسفانه به دلیل آپارتمانی شکل بودن خانه ها کمتر از آن استفاده می شود چراکه فضای کمی در اختیار دارند و نمی توانند از آنها استفاده کنند اما همیشه برای هر چیزی راه حلی وجود دارد،  گلدان آویز یکی از این راه حل هاست. شایان ذکر است علاوه بر گلدان های طبیعی می توانید برای گلدان های فانتزی و تزیینی نیز از  گلدان آویز استفاده کنید.

 گلدان آویز انگونه که از نامش پیداست وسیله ای دکوراتیو است که می تواید آن را به سقف، دیوارها و یا هر جای دیگری نصب کنید و گلدان های خود را در آن قرار داده و به زیبایی هر چه تمام تر هم دکوراسیون منزل یا محیط کار خود را زیبا بخشید و هم از فواید گل ها استفاده کنید. برای این کار می توانید از آویز گلدان می توانید و یا استند گلدان هم که کاربردی مشابه دارد استفاده کنید.

چند نکته برای آویزان کردن گلدان گیاهان :

روش‌های مختلفی برای آویزان ‌کردن گیاهان در داخل آپارتمان وجود دارد. یکی از آن استفاده از کوکداما و کاشتن گیاه‌ موردنظرتان داخل کوکداما است. راه دیگر استفاده از آویزهای قلاب ‌بافی است. گلدان در پایین این آویزها قرار می گیرد و محل مخصوصی برای وصل کردن قلاب دارد. می‌توانید از آویزهایی با رنگ‌های مختلف و گلدان‌های جالب استفاده کنید تا حال و هوای منزل و محل کارتان عوض شود.

خرید گلدان آویز در اصفهان برای گیاه تان، گلدان‌هایی با دهانه‌ی بزرگ باعث می‌شوند برگ‌ها روی گلدان بیفتند و به صورت نیمه افقی آویزان شوند  در عوض گلدان‌های باریک و بلند باعث می‌شوند که برگ‌ها به صورت عمودی‌تر آویزان شوند.

و نکته‌ی آخر این‌که اگر گیاه‌تان برگ‌های ‌آویز بلندی دارد، باید آن را در ارتفاع بالاتری آویزان کنید و اگر گیاه برگ‌های کوچک و کوتاه دارد، آن را در ارتفاع پایین‌تر بیاویزید.

انواع خدمات و محصولاتی که گلسار پلاست به شما عزیزان ارائه می دهد :

فروش گلدان اصفهان ،   خرید گلدان اصفهان ،   تولید گلدان اصفهان ،   گلدان پلاستیکی اصفهان ،  فروش عمده گلدان اصفهان ،  خرید عمده گلدان پلاستیک اصفهان ،  گلدان اویزاصفهان  ، گلدان درختچه ای اصفهان  ، انواع زیر گلدان اصفهان ، انواع پایه گلدان اصفهان در مدلهای مختلف  ، تولید گلدان اصفهان ،  تولید گلدان پلاستیکی اصفهان ، تولید گلدان در اصفهان ، گلدان پلاستیکی اصفهان  ، گلدان پلاستیکی در اصفهان ، عمده فروشی گلدان پلاستیکی در اصفهان ، فروش گلدان پلاستیکی گلخانه در اصفهان ، گلدان پلاستیکی سیاه اصفهان ، سینی نشا اصفهان ، سینی نشا برنج در اصفهان ، قیمت سینی نشا برنج اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی بزرگ در اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی سیاه اصفهان ،  خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی بزرگ در اصفهان ، مرکز فروش گلدان پلاستیکی در اصفهان ، فروش عمده گلدان پلاستیکی نشایی اصفهان ، عمده فروشی گلدان پلاستیکی اصفهان ، فروش گلدان پلاستیکی نشایی اصفهان ، گلدان پلاستیکی گلخانه ارزان در اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان نشا در اصفهان .