خرید گلدان کاسه ای

خرید گلدان کاسه ای

خرید گلدان کاسه ای از بهترین مرکز خرید گلدان با کیفیت را با گلسار پلاست تجربه کنید .شما می توانید جهت انواع گلدان پلاستیکی  با شماره تلفن 09133328032 تماس بگیرید. برای خرید عمده هم می توان حضوری در کارخانه خرید را انجام داد. این مجموعه با دارا بودن بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه تولید گلدان های پلاستیکی یکی از برترین تولید کنندگان گلدان در این منطقه محسوب می شود. تولید سایزهای متنوع و گلدان های با کیفیتی فوق العاده از ویژگی های اصلی این مجموعه می باشد.

در ساخت محصولات گلسار پلاست از پلاستیک با کیفیت استفاده شده است. از دیگر ویژگی ‌های این گلدان می‌توان به زه ‌کشی مناسب کف آن اشاره کرد. زه‌ کش کف گلدان باعث خروج آب اضافی از انتهای گلدان می ‌شود، چرا که تجمع آب در کف گلدان باعث پوسیدگی ریشه‌ ی گیاه خواهد شد. زه ‌کش باعث بهبود برقراری جریان هوا با ریشه ‌ی گیاه می‌شود و از این طریق گیاه شما شادابی بیشتری خواهد داشت. با توجه به مواد خوب بکار رفته در گلدان های پلاستیکی گلسار پلاست زیر نور آفتاب دفورمه نخواهند شد.خرید انواع گلدان کاسه ای در وب سایت گلسار پلاست امکان پذیر است. شما می توانید جهت خرید انواع گلدان کاسه ای با شماره تلفن 09133328032 تماس بگیرید.

از جمله سایزهای مختلف گلدان نشا مشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- گلدان نشا گلخانه ای ۶: قطر دهانه ۶ سانتیمتر، قطر کف ۴٫۵ سانتیمتر و ارتفاع ۵ سانتیمتر
۲- گلدان نشا گلخانه ای ۸: قطر دهانه ۸ سانتیمتر، قطر کف ۵٫۵ سانتیمتر و ارتفاع ۷ سانتیمتر
۳- گلدان نشا گلخانه ای ۱۰: قطر دهانه ۹ سانتیمتر، قطر کف ۷ سانتیمتر و ارتفاع ۸ سانتیمتر
۴- گلدان نشا گلخانه ای ۱۲: قطر دهانه ۱۱ سانتیمتر، قطر کف ۸ سانتیمتر و ارتفاع ۱۱ سانتیمتر
۵- گلدان نشا گلخانه ای ۱۴: قطر دهانه ۱۳ سانتیمتر، قطر کف ۹ سانتیمتر و ارتفاع ۱۲ سانتیمتر
۶- گلدان نشا گلخانه ای ۱۵: قطر دهانه ۱۴ سانتیمتر، قطر کف ۱۰ سانتیمتر و ارتفاع ۱۴ سانتیمتر
۷- گلدان نشا گلخانه ای ۱۷: قطر دهانه ۱۶ سانتیمتر، قطر کف ۱۰٫۵ سانتیمتر و ارتفاع ۱۵ سانتیمتر

در خصوص وزن گلدان نشا هم بد نیست بدانید که این گلدان ها وزن های مختلفی دارند که بر اساس سایز گلدان، وزن گلدان نیز متفاوت است.

جهت خرید هر یک محصولات گلسار پلاست میتوانید با شماره تلفن 09133328032 تماس بگیرید.

ویژگی گلدان پلاستیکی کاسه ای:

  1. ضخامت یکسان در کل بدنه
  2. قابل استفاده در تمام شرایط آب و هوایی
  3. قابل استفاده برای دراز مدت
  4. تولید در سایزها و اندازه های مختلف
  5. قابل استفاده برای پرورش انواع گل و گیاه
  6. قابلیت تحمل وزن خاک و گیاه

خرید گلدان کاسه ای:

ارزان ترین نوع گلدان های گلخانه ای، گلدان های پلاستیکی هستند که به لحاظ جنس و وزن نسبت به دیگر انواع گلدان ها مقرون به صرفه تر می باشند.

ارزان بودن گلدان های گلخانه ای برای گلخانه داران و مراکز پرورش گیاهان و باغات بدلیل مصرف و استفاده بالای آن ها از انواع گلدان در مراحل مختلف رشد گیاه می باشد.

هر گیاه در طول رشد خود و تا زمان بالغ شدن نیاز به تعویض های مکرر دارد. بنابراین این نیاز بالا به استفاده از گلدان باعث شده تا قیمت یکی از فاکتورهای مهم در خرید باشد.

از آنجا که این گلدان ها فقط برای پرورش گیاهان است و جنبه زینتی ندارد، کارخانه های تولید گلدان پلاستیکی این گلدان ها را از مواد بازیافتی و در رنگ مشکی تولید می کنند تا برای خریداران آن به صرفه باشد.

گلدان کاسه ای در سایزهای مختلف تولید می شود تا پاسخگوی تمام مراحل رشد گل و گیاه باشد.در گلسارپلاست مرکز تولید انواع گلدان اویزاصفهان ، انواع زیر گلدان اصفهان ، انواع پایه گلدان اصفهان در مدلهای مختلف بسیار مناسب است .جهت خرید گلدان اویزاصفهان با شماره تلفن 09133328032 تماس بگیرید

انواع خدمات و محصولاتی که گلسار پلاست به شما عزیزان ارائه می دهد :

فروش گلدان اصفهان ،   خرید گلدان اصفهان ،   تولید گلدان اصفهان ،   گلدان پلاستیکی اصفهان ،  فروش عمده گلدان اصفهان ،  خرید عمده گلدان پلاستیک اصفهان ، گلدان اویزاصفهان ، گلدان درختچه ای اصفهان  ، انواع زیر گلدان اصفهان ، انواع پایه گلدان اصفهان در مدلهای مختلف  ، تولید گلدان اصفهان ،  تولید گلدان پلاستیکی اصفهان ، تولید گلدان در اصفهان ، گلدان پلاستیکی اصفهان  ، گلدان پلاستیکی در اصفهان ، عمده فروشی گلدان پلاستیکی در اصفهان ، فروش گلدان پلاستیکی گلخانه در اصفهان ، گلدان پلاستیکی سیاه اصفهان ، سینی نشا اصفهان ، سینی نشا برنج در اصفهان ، قیمت سینی نشا برنج اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی بزرگ در اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی سیاه اصفهان ،  خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی بزرگ در اصفهان ، مرکز فروش گلدان پلاستیکی در اصفهان ، فروش عمده گلدان پلاستیکی نشایی اصفهان ، عمده فروشی گلدان پلاستیکی اصفهان ، فروش گلدان پلاستیکی نشایی اصفهان ، گلدان پلاستیکی گلخانه ارزان در اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان نشا در اصفهان .