کاسه ای بزرگ آویز

دهانه 20.5 cm
ارتفاع 12 cm
قطر پایین 11.5 cm
پشت تا پشت بالا 23 cm
تعداد در هر بسته 250
رنگ بندی مشکی و سفید
قیمت هر بسته 500,000 تومان
قیمت واحد 2,000 تومان

توضیحات

خرید گلدان کاسه ای بزرگ آویز می تواند زیبایی خانه شما را دو چندان کند . آویز گلدان از آن دسته از کالاهایی است که جنبه تزیینی و کاربردی را با هم داشته و می توانید اگر علاقمند به گل و گلدان هستید از این وسیله برای تزیین در خانه خود استفاده کنید.جهت خرید خرید آویز گلدان با شماره تلفن 09133328032 تماس بگیرید.


مزایای خرید گلدان کاسه ای بزرگ آویز :


آویز گلدان به دلیل ارتفاع از سطح زمین، ضمن تابش بهتر نور به گل، زاویه ی دید مناسبی را در به نمایش آمدن گلدان ایجاد می کند. بسیاری از افراد به نگهداری و پرورش گیاهان علاقه‌مندند اما فضای مناسبی برای قرار دادن گلدان‌هایشان ندارند. با در اختیار داشتن گلدان کاسه ای متوسط آویز تا حد زیادی این مشکل مرتفع خواهد شد.


گلدان کاسه ای بزرگ آویز با رنگ های بسیار زیبایی ارائه می شود که زیبایی خاصی به خانه شما می دهد. این آویز برای سایزهای مختلف گلدان مناسب است. اگر خانه ای الهام گرفته از طبیعت دارید و به گل آرایی خانه خود علاقمند هستید از گلدان های آویز استفاده کنید.


کاربرد گلدان کاسه ای بزرگ آویز: با آویزان کردن گلدان با کمک این محصول دیگر نیازی به سکویی برای قرار دادن گلدان نخواهید داشت. آویز گلدان یا آویز گل، با بافت‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های متفاوت جلوه‌ای خاص و شیک به خانه یا محل کار می‌دهد. این محصول نوعی نگهدارنده‌ی گلدان بوده که به شکل یک آویز، گلدان را به حالت معلق قرار می‌دهد. برای این منظور حلقه‌ای در بخش بالایی این آویز گلدان قرار دارد که می‌توانید آن را از قلاب آویزان کنید.شما می توانید روش های تزیین خانه گلدان کاسه ای بزرگ آویز را مشاهده فرمایید.


گلدان کاسه ای بزرگ آویز می‌تواند به خوبی وزن گلدان را تحمل کند. گلدان های گلخانه ای آویز هم از جمله تولیداتی محسوب می شوند که به منظور فروش عمده با درصد تخفیف های رقابتی، از طریق این سایت عرضه می گردند.قیمت گلدان گلخانه ای ارزان در گلسارپلاست مرکز تولید انواع گلدان اویزاصفهان ، انواع زیر گلدان اصفهان ، انواع پایه گلدان اصفهان در مدلهای مختلف بسیار مناسب است .جهت خرید گلدان کاسه ای بزرگ آویز با شماره تلفن 09133328032 تماس بگیرید.


انواع خدمات و محصولاتی که گلسار پلاست به شما عزیزان ارائه می دهد :


فروش گلدان اصفهان ،   خرید گلدان اصفهان ،   تولید گلدان اصفهان ،   گلدان پلاستیکی اصفهان ،  فروش عمده گلدان اصفهان ،  خرید عمده گلدان پلاستیک اصفهان ، گلدان اویزاصفهان ، گلدان درختچه ای اصفهان  ، انواع زیر گلدان اصفهان ، انواع پایه گلدان اصفهان در مدلهای مختلف  ، تولید گلدان اصفهان ،  تولید گلدان پلاستیکی اصفهان ، تولید گلدان در اصفهان ، گلدان پلاستیکی اصفهان  ، گلدان پلاستیکی در اصفهان ، عمده فروشی گلدان پلاستیکی در اصفهان ، فروش گلدان پلاستیکی گلخانه در اصفهان ، گلدان پلاستیکی سیاه اصفهان ، سینی نشا اصفهان ، سینی نشا برنج در اصفهان ، قیمت سینی نشا برنج اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی بزرگ در اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی سیاه اصفهان ،  خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان اصفهان ، خرید گلدان پلاستیکی بزرگ در اصفهان ، مرکز فروش گلدان پلاستیکی در اصفهان ، فروش عمده گلدان پلاستیکی نشایی اصفهان ، عمده فروشی گلدان پلاستیکی اصفهان ، فروش گلدان پلاستیکی نشایی اصفهان ، گلدان پلاستیکی گلخانه ارزان در اصفهان ، خرید اینترنتی گلدان نشا در اصفهان .